Bursa Safir Halı Yıkama ile sağlıklı halılar, mutlu yuvalar.

 Bursa halı yıkama firmaları / şirketleri içinde yenilikçi hizmet yöntemleri ile öne çıkan Safir Halı Yıkama şirketi olarak, evinizin ruhu olan halılarınıza verdiğiniz önemi biliyor ve bu doğrultuda faaliyet gösteriyoruz. Halılarınızı yıpratmadan, türüne uygun prosedürde hijyenik biçimde temizleyip kurutuyor ve size zamanında teslim ediyoruz. 

Nasıl Çalışıyoruz?

Kapınızdan teslim aldığımız halılarınızı, halı yıkama tesisimize götürüyoruz. İlkin kaba tozlarından arındırıyoruz. Ardından otomotik halı yıkama makinalarımızla ıslak temizlik işlemine başlıyoruz. Yıkama işlemi sonrasında duruladığımız halılarınızı, kurutma odalarına alarak kurumaya bırakıyoruz. Nihayetinde temizliğini denetliyor ve özenle paketleyip yine kapınıza teslim ediyoruz.  

Bursa’da halı yıkama firması seçmek

 Yaşanılan ortamda hijyen sağlamak için, halıların düzenli olarak yıkanması gerekir. Ancak evdeki malzemelerle yapılan halı yıkama işlemi, halıların yeterince temizlenmesini sağlamayacaktır. Bu yüzden, halıları yıkatmak için profesyonel bir firmayla çalışmakta fayda var. Diğer yandan, halılarınızı yıkatacağınız firmaya karar verirken, bazı hususlarda dikkatli olmanız gerekiyor. Kalitesiz bir yıkama hizmeti, halıların kullanım ömrünü kısaltabilir ve zarar görmelerine sebep olabilir.

Halı yıkama

Makine ve Ekipmanlarımız

 Belirtildiği gibi, yüzeyi fırça, şampuan gibi malzemeler kullanarak temizlemek, halıların temizlenmesini sağlamayacaktır. Bu şekilde halıya kısa süreli olarak temiz bir görünüm verilebilir. Fakat bu yöntemleri kullanmak halıları temizlemeyeceği gibi, tozun ve kirin daha derinlere inmesine sebep olur. Bir halı yıkama firması, hâlihazırda evde uygulayacağınız yöntemlerle ve marketlerde bulunabilen basit ekipmanlarla çalışıyorsa, hizmet almanın bir anlamı olmayacaktır. Bu durumda halı yıkama firmaları arasında seçim yaparken kullanılan ekipmanlara dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Halı temizliği için özel olarak üretilmiş makinalar mevcuttur. Bu makinalar, halının yalnızca yüzeyinin değil, gözeneklerinin de temizlenmesini sağlar.

Koltuk Yıkama

Halılarınızı uzun süre, temiz ve hijyenik bir biçimde kullanmak istiyorsanız, halı yıkama hizmeti alırken bu hususa dikkat etmelisiniz. Halılarınızı profesyonel ekipmanlarla ve özel üretilmiş makinalar ile yıkayan Bursa Safir Halı Yıkama firmasına emanet edebilirsiniz.