Bursa’nın %100 temizlik garantili halı yıkama firması olarak halı yıkama fiyatlarımız ve fiyatlarımıza etki eden faktörler hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Bursa Koltuk Yıkama Fiyatları

Günlük hayatımızın en önemli eşyalarından biri halılardır. Halı yıkama işlemi sağlıklı yaşamın kaynağıdır. Dışarıdan içeriye her girdiğinizde ayaklara yapışan tozlar, kirler, mikroplar ve zararlı mikroorganizmalar halılara yapışır. Halılara yapışması nedeniyle zamanla eviniz mikrop yuvasına döner. Halı yıkatmak temiz ve sağlıklı yaşamın bir gereğidir. Halı yıkama işlemlerinde servis hizmeti ve bu servis hizmetini gerçekleştiren ekip önemlidir.

Halı yıkama işlemlerinde öncelikle müşteri hizmetlerini aramanız ve en uygun tarihe randevu almanız gerekir. Halı yıkama işlemi için randevu alırken öncelikle adres, telefon, halı bilgisi ve kimlik bilgilerini doğru bir şekilde vermelisiniz. Servis ekipleri sizin verdiğiniz bilgileri değerlendirerek adresinize gelmektedir ve halıları yerinde incelemektedir.

Yapılan yerinde inceleme işleminin ardından elemanlar halıların genişliğini hesaplamaktadır. Bu sektörde metrekareye göre fiyatlandırma işlemi yapılmaktadır. Fiyatlandırma işleminde bütün halılar için aynı fiyat verilmektedir. Ancak çok kirli olan ve temizleme süresi fazla olan halılar farklı değerlendirilebilir.

Bursa halı koltuk Yıkama Fiyatları

Servis ekibinin halıları dürüp servis aracına yüklemektedir. Her halının uç kısmına halı sahibinin kimlik bilgilerinin yer aldığı etiket yapıştırılır. Bu şekilde halılar fabrikaya gider. Fabrikada da iş bölümü vardır ve her şey sistematik bir şekildedir. Öncelikle halılar özel makinelerde özel kimyasal maddelerle temizlenmektedir. Bu işlem el değmeden gerçekleşmektedir. Temizleme işi halıdan çıkan suyun berraklaşmasına kadar devam etmektedir. Çıkarılması gereken lekeler için de özel kimyasallar kullanılabilir.

Kurutma işlemi yıkama işlemi sonrasında yapılır. Kurutma işlemi eski usul değildir. Yani güneşe serip kurutma yöntemi artık yerini özel makinelere bırakmıştır. Makineler dakikalar içerisinde halıyı kurutmaktadır. Hijyenik olan bu yöntem birinci sınıf özelliklere sahiptir. Halılar kurutulduktan sonra servis aracın yüklenir ve servis elemanları tarafından adresine teslim edilir. Teslim işlemlerinde halılar odaya kadar taşınmaktadır.

Pratik bir şekilde halı yıkatmak isteyen herkes için en iyi seçenek özel makinelere sahip halı fabrikalarıdır. Amatör yöntemler halının rengine ve yapısına ciddi anlamda zarar verebilir. Bu nedenle kullanılan kimyasallar ve yöntemler önemlidir.

Bursa’nın her yerine halı yıkama servisimiz vardır ve ister Nilüfer bölgesinde olun ister Kestel’de fiyatlarımız ayıdır, ancak teslimat sürelerinde küçük farklılıklar olabilir.