Bursa’nın %100 temizlik garantili halı yıkama firması olarak halı yıkama fiyatlarımız ve fiyatlarımıza etki eden faktörler hakkında müşterilerimizi bilgilendiriyoruz.

Bursa Koltuk Yıkama Fiyatları

Günlük hayatımızın en önemli eşyalarından biri halılardır. Halı yıkama işlemi sağlıklı yaşamın kaynağıdır. Dışarıdan içeriye her girdiğinizde ayaklara yapışan tozlar, kirler, mikroplar ve zararlı mikroorganizmalar halılara yapışır. Halılara yapışması nedeniyle zamanla eviniz mikrop yuvasına döner. Halı yıkatmak temiz ve sağlıklı yaşamın bir gereğidir. Halı yıkama işlemlerinde servis hizmeti ve bu servis hizmetini gerçekleştiren ekip önemlidir.

Halı yıkama işlemlerinde öncelikle müşteri hizmetlerini aramanız ve en uygun tarihe randevu almanız gerekir. Halı yıkama işlemi için randevu alırken öncelikle adres, telefon, halı bilgisi ve kimlik bilgilerini doğru bir şekilde vermelisiniz. Servis ekipleri sizin verdiğiniz bilgileri değerlendirerek adresinize gelmektedir ve halıları yerinde incelemektedir.

Yapılan yerinde inceleme işleminin ardından elemanlar halıların genişliğini hesaplamaktadır. Bu sektörde metrekareye göre fiyatlandırma işlemi yapılmaktadır. Fiyatlandırma işleminde bütün halılar için aynı fiyat verilmektedir. Ancak çok kirli olan ve temizleme süresi fazla olan halılar farklı değerlendirilebilir.

Bursa halı koltuk Yıkama Fiyatları

Servis ekibinin halıları dürüp servis aracına yüklemektedir. Her halının uç kısmına halı sahibinin kimlik bilgilerinin yer aldığı etiket yapıştırılır. Bu şekilde halılar fabrikaya gider. Fabrikada da iş bölümü vardır ve her şey sistematik bir şekildedir. Öncelikle halılar özel makinelerde özel kimyasal maddelerle temizlenmektedir. Bu işlem el değmeden gerçekleşmektedir. Temizleme işi halıdan çıkan suyun berraklaşmasına kadar devam etmektedir. Çıkarılması gereken lekeler için de özel kimyasallar kullanılabilir.

Kurutma işlemi yıkama işlemi sonrasında yapılır. Kurutma işlemi eski usul değildir. Yani güneşe serip kurutma yöntemi artık yerini özel makinelere bırakmıştır. Makineler dakikalar içerisinde halıyı kurutmaktadır. Hijyenik olan bu yöntem birinci sınıf özelliklere sahiptir. Halılar kurutulduktan sonra servis aracın yüklenir ve servis elemanları tarafından adresine teslim edilir. Teslim işlemlerinde halılar odaya kadar taşınmaktadır.

Pratik bir şekilde halı yıkatmak isteyen herkes için en iyi seçenek özel makinelere sahip halı fabrikalarıdır. Amatör yöntemler halının rengine ve yapısına ciddi anlamda zarar verebilir. Bu nedenle kullanılan kimyasallar ve yöntemler önemlidir.

Bursa’nın her yerine halı yıkama servisimiz vardır ve ister Nilüfer bölgesinde olun ister Kestel’de fiyatlarımız ayıdır, ancak teslimat sürelerinde küçük farklılıklar olabilir.

Halının Deseni Dokuyanın Gönlünün Resmidir

Her evin, ofisin veya otelin atmosferini önemli ölçüde etkileyen şeylerden biri halılardır. Halılar, mekana sıcaklık, [...]

Bursa’nın En Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti: Safir Halı Yıkama

Bursa’da temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmanın yolu, halılarınızın düzenli olarak temizlenmesinden geçer. Safir [...]

Halıların Dokuma Sanatında Gizlenen Hikayeler

Halılar, insanlık tarihindeki en eski ve değerli el sanatlarından biri olarak öne çıkar. Binlerce yıl [...]

Bursa’da Halı Temizleme: Profesyonel Ellerle Temizlik ve Canlılık

Profesyonel Halı Temizleme Hizmetleri: Bursa’da halı temizleme hizmetleri, uzman ekipler tarafından sağlanan yüksek kaliteli hizmetlerle [...]

Halıların daha uzun ömürlü olması için neler yapılmalı?

Halılar, evlerimizde en çok kullanılan zemin kaplamalarından biridir. Her ne kadar halılar, evlerimize sıcaklık ve [...]

Tüm Yönleriyle Halı Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Halılar evlerimizin en sık kullanılan ve en çok kirletilen eşyalarından biridir. Kir, toz ve diğer [...]

Halı Yıkama Pratik Çözüm

Halılarda meydana gelen mikroorganizma özelliğine sahip akarlar, düzenli halı yıkama temizlik işlemi ile ortadan kaldırılabilir. [...]

Halı Yıkama Hizmetimiz

Günlük temizlik işlemlerinde halılar ilk sırada yer alır. Zamanla halılarda toz ve kir birikimi meydana [...]