weArtboard 4

Safir Halı Yıkama Fabrikasını Arayın

Halı yıkama hizmetini başlatmak için telefon etmeniz yeterlidir. Halılarınızı yerinden kaldırın ve rulo haline getirin. Halılarınızın türüne ve büyüklüğüne göre fiyat bilgisi talep edin.

Bursa’nın her yerinden arayabilrisiniz. Fabrikamız Nilüfer bölgesindedir. Halı teslim alma süreleri günün saati, trafik durumu ve Bursa’daki konumunuza göre değişiklik gösterebilir.

weArtboard 5

Halılarınızı teslim edin

Servis talebinizin ardından en kısa sürede evinize gelen halı yıkama servis elemanı gelir. Halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır ve kaydınızı yapar. Bu esnada halılarınızın tahmini ölçülerine, tipine göre tahmini fiyat bilgisi alabilirsiniz. Metrekare başına halı yıkama hizmet fiyatları için tıklayın.

weArtboard 6

Halı yıkama işlemi

FAbrikamıza gelen halılar türüne göre ayrılır ve buna uygun yıkama seçenekleri belirlenir. Halılarınız özel makinelerde antibakteriyel ve antialerjik şampaunlarla yıkanır. Saçak (püskül) temizlikleri yapılır ve sıkma işlemine yollanır. Kurutma işlemi sırasında halı yüzeyinde kalan havlar ve diğer maddeler temizlenir.

weArtboard 7

Halı kurutma işlemi

Yıkanan halılar doğal ortamda, doğal rüzgar ile gölgede kurutulur. Fabrikamız şehir kirliliğinden uzakta doğayla iç içe bir konumdadır. 

weArtboard 8

Halıların teslimi

Halılarınızın yıkanma ve kurutma işlemleri bittikten sonra ambalajlanarak evinize teslim edilir. Bu esnada ister nakit ister kredi kartı ileödeme yapabilirsiniz.

weArtboard 9