weArtboard 4

Safir Halı Yıkama Fabrikasını Arayın

Halı yıkama hizmetini başlatmak için telefon etmeniz yeterlidir. Halılarınızı yerinden kaldırın ve rulo haline getirin. Halılarınızın türüne ve büyüklüğüne göre fiyat bilgisi talep edin.

Bursa’nın her yerinden arayabilrisiniz. Fabrikamız Nilüfer bölgesindedir. Halı teslim alma süreleri günün saati, trafik durumu ve Bursa’daki konumunuza göre değişiklik gösterebilir.

weArtboard 5

Halılarınızı teslim edin

Servis talebinizin ardından en kısa sürede evinize gelen halı yıkama servis elemanı gelir. Halılarınızı makbuz karşılığı teslim alır ve kaydınızı yapar. Bu esnada halılarınızın tahmini ölçülerine, tipine göre tahmini fiyat bilgisi alabilirsiniz. Metrekare başına halı yıkama hizmet fiyatları için tıklayın.

weArtboard 6

Halı yıkama işlemi

FAbrikamıza gelen halılar türüne göre ayrılır ve buna uygun yıkama seçenekleri belirlenir. Halılarınız özel makinelerde antibakteriyel ve antialerjik şampaunlarla yıkanır. Saçak (püskül) temizlikleri yapılır ve sıkma işlemine yollanır. Kurutma işlemi sırasında halı yüzeyinde kalan havlar ve diğer maddeler temizlenir.

weArtboard 7

Halı kurutma işlemi

Yıkanan halılar doğal ortamda, doğal rüzgar ile gölgede kurutulur. Fabrikamız şehir kirliliğinden uzakta doğayla iç içe bir konumdadır. 

weArtboard 8

Halıların teslimi

Halılarınızın yıkanma ve kurutma işlemleri bittikten sonra ambalajlanarak evinize teslim edilir. Bu esnada ister nakit ister kredi kartı ileödeme yapabilirsiniz.

weArtboard 9
Bursa’nın En Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti: Safir Halı Yıkama

Bursa’da temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmanın yolu, halılarınızın düzenli olarak temizlenmesinden geçer. Safir [...]

Ev Temizliğinin Başlangıç Noktası “Halı Yıkama”

Bursa Safir Halı Yıkama’nın endüstriyel yöntemlerle halı yıkama ve özel, hassas halıların yıkanması ile ilgili [...]

Halının Ömrü Nasıl Uzatılır?

Mükemmel görünümlerine rağmen halılar çeşitli kirler için bir yuva gibidir. Uygun temizlik ve bakım yapılmazsa, [...]

Yün ve İpek Halılar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Yün ve İpek Halılar arasında seçim yapmaya mı çalışıyorsunuz? Her iki halı tipinde de harika seçenekler [...]

Bursa Safir Halı Yıkama Fabrikası Nası Çalışır?

Ücretsiz teslimat servisi veren Safir Halı Yıkama Fabrikası halılarınızı Bursa’nın her yerinden, bulunduğunuz konumdan teslim [...]

Halının Ömrü Nasıl Uzatılır

Hepimiz biliyoruz ki, mükemmel görünümlerine rağmen, halılar çeşitli kirleticiler için bir yuva gibidir. Uygun temizlik [...]

Halıların daha uzun ömürlü olması için neler yapılmalı?

Halılar, evlerimizde en çok kullanılan zemin kaplamalarından biridir. Her ne kadar halılar, evlerimize sıcaklık ve [...]

Halı, Koltuk Yıkama Fiyatları

Bursa’nın %100 temizlik garantili halı yıkama firması olarak halı yıkama fiyatlarımız ve fiyatlarımıza etki eden [...]