Günlük temizlik işlemlerinde halılar ilk sırada yer alır. Zamanla halılarda toz ve kir birikimi meydana gelebilir ve bu durum sağlık açısından sakıncalıdır. Bu nedenle halıların düzenli bir şekilde yıkanması gerekir. Halı yıkama işlemlerinde fabrikasyon seçenekler kolay, etkili ve daha hijyenik özelliklere sahiptir.

Fabrikada halı yıkama işlemlerinde çözüm üreten şirketimiz, adresten halıları alıyor ve fabrikaya getiriyor. Halı yıkama işlemi sonrasında ücretsiz servisimiz halıları yerine ulaştırıyor. Yıkama işlemlerinde halıların yapısal özellikleri ilk aşamada değerlendiriliyor. İlmik özelliği ve halının diğer özellikleri yıkamada dikkate alınıyor.

Halı Yıkama Fiyatları

Yıkama işlemi için bizi aradığınız zaman ekibimiz kısa sürede adresinize geliyor ve halıları yerinde değerlendiriyor. Yerinde yapılan değerlendirme işleminde halıların genişliği hesaplanıyor. Yıkamada metrekare halı yıkama birim fiyatı uygulanıyor. Halının genişliği metrekare fiyatı ile çarpılıyor ve bu şekilde fiyat belirleniyor. Fiyat belirleme işleminde çözüm odaklı hareket eden firma elemanlarımız halıları yerinde inceledikten sonra fiyat veriyor.

Halılar ekibimiz tarafından toplanıyor ve etiketleniyor. Etiketleme işleminde adres, telefon, kimlik bilgileri ve halı bilgisi ekleniyor. Bu işlem sonrasında halıların ne zaman teslim edileceği müşteriye iletiliyor.

Halı Yıkama Fabrikamız

Fabrikaya gelen halıların üzerindeki lekeler ilk aşamada özel temizlik maddesi ile çıkarılıyor. Temizlik maddesi ile gerçekleştirilen leke çıkarma işlemi sonrasında halı yıkama işlemine geçiliyor. Bütün bu işlemler el değmeden makinelerde gerçekleşiyor.

Makineler halıları özel kimyasallar sayesinde kısa sürede yıkıyor. Halının yapısal özelliğine uygun temizlik maddesi kullanılarak yıkama bitiriliyor ve durulamaya geçiliyor. Durulama işlemi sonrasında halılar kurutma makinesine aktarılıyor. Kurutma makinesi kısa sürede halıyı kurutuyor. Kurutma işlemi sonrasında poşetleme işlemine geçiliyor ve halılar araca yükleniyor. Araca yükleme işleminde adrese göre yükleme yapılıyor. Halı yıkama ekibimiz ilk teslim edilecek adresin halısı en üste gelecek şekilde yükleniyor.

Halıların sorunsuz bir şekilde temizlenmesi için profesyonel yöntemlere ihtiyaç duyuluyor. Gözle görülmeyen mikropların temizlenmesinde özel temizlik yöntemlerinin rolü oldukça fazladır. Sağlık açısından temizlik konusu önemlidir. Halı temizliğinde birinci derecede önemli olan konu doğru temizlik maddesini tercih edilmesidir. Pahalı deterjanlarla ve amatör yöntemlerle temizlik işlemi zarar meydana getirir. Özellikle pahalı olan nadide halıların yıkanması profesyonellik ister.

Bursa’nın En Güvenilir Halı Yıkama Hizmeti: Safir Halı Yıkama

Bursa’da temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı oluşturmanın yolu, halılarınızın düzenli olarak temizlenmesinden geçer. Safir [...]

Ev Temizliğinin Başlangıç Noktası “Halı Yıkama”

Bursa Safir Halı Yıkama’nın endüstriyel yöntemlerle halı yıkama ve özel, hassas halıların yıkanması ile ilgili [...]

Halının Ömrü Nasıl Uzatılır

Hepimiz biliyoruz ki, mükemmel görünümlerine rağmen, halılar çeşitli kirleticiler için bir yuva gibidir. Uygun temizlik [...]

Hızlı ve Pratik Ev Temizliği

Hayatta ev temizliğinden çok daha eğlenceli ve ilginç şeyler var, ancak evler bir şekilde temizlenmek [...]

Halının Deseni Dokuyanın Gönlünün Resmidir

Her evin, ofisin veya otelin atmosferini önemli ölçüde etkileyen şeylerden biri halılardır. Halılar, mekana sıcaklık, [...]

Pratik Halı Yıkama Hizmeti

Bursa halı yıkama servisi olarak müşterilerimizle halı temizliği konuzundaki tecrübelerimizi paylaşmaktan öutluluk duyuyoruz. Günlük hayatın [...]

Taşınırken Halıların Yıkanarak Temizlenmesi Neden Gerekli?

Taşınma süreci ciddi anlamda yorucu ve çetrefilli olabilir. Özellikle halıların taşınması bu süreçte büyük bir [...]