Günlük temizlik işlemlerinde halılar ilk sırada yer alır. Zamanla halılarda toz ve kir birikimi meydana gelebilir ve bu durum sağlık açısından sakıncalıdır. Bu nedenle halıların düzenli bir şekilde yıkanması gerekir. Halı yıkama işlemlerinde fabrikasyon seçenekler kolay, etkili ve daha hijyenik özelliklere sahiptir.

Fabrikada halı yıkama işlemlerinde çözüm üreten şirketimiz, adresten halıları alıyor ve fabrikaya getiriyor. Halı yıkama işlemi sonrasında ücretsiz servisimiz halıları yerine ulaştırıyor. Yıkama işlemlerinde halıların yapısal özellikleri ilk aşamada değerlendiriliyor. İlmik özelliği ve halının diğer özellikleri yıkamada dikkate alınıyor.

Halı Yıkama Fiyatları

Yıkama işlemi için bizi aradığınız zaman ekibimiz kısa sürede adresinize geliyor ve halıları yerinde değerlendiriyor. Yerinde yapılan değerlendirme işleminde halıların genişliği hesaplanıyor. Yıkamada metrekare halı yıkama birim fiyatı uygulanıyor. Halının genişliği metrekare fiyatı ile çarpılıyor ve bu şekilde fiyat belirleniyor. Fiyat belirleme işleminde çözüm odaklı hareket eden firma elemanlarımız halıları yerinde inceledikten sonra fiyat veriyor.

Halılar ekibimiz tarafından toplanıyor ve etiketleniyor. Etiketleme işleminde adres, telefon, kimlik bilgileri ve halı bilgisi ekleniyor. Bu işlem sonrasında halıların ne zaman teslim edileceği müşteriye iletiliyor.

Halı Yıkama Fabrikamız

Fabrikaya gelen halıların üzerindeki lekeler ilk aşamada özel temizlik maddesi ile çıkarılıyor. Temizlik maddesi ile gerçekleştirilen leke çıkarma işlemi sonrasında halı yıkama işlemine geçiliyor. Bütün bu işlemler el değmeden makinelerde gerçekleşiyor.

Makineler halıları özel kimyasallar sayesinde kısa sürede yıkıyor. Halının yapısal özelliğine uygun temizlik maddesi kullanılarak yıkama bitiriliyor ve durulamaya geçiliyor. Durulama işlemi sonrasında halılar kurutma makinesine aktarılıyor. Kurutma makinesi kısa sürede halıyı kurutuyor. Kurutma işlemi sonrasında poşetleme işlemine geçiliyor ve halılar araca yükleniyor. Araca yükleme işleminde adrese göre yükleme yapılıyor. Halı yıkama ekibimiz ilk teslim edilecek adresin halısı en üste gelecek şekilde yükleniyor.

Halıların sorunsuz bir şekilde temizlenmesi için profesyonel yöntemlere ihtiyaç duyuluyor. Gözle görülmeyen mikropların temizlenmesinde özel temizlik yöntemlerinin rolü oldukça fazladır. Sağlık açısından temizlik konusu önemlidir. Halı temizliğinde birinci derecede önemli olan konu doğru temizlik maddesini tercih edilmesidir. Pahalı deterjanlarla ve amatör yöntemlerle temizlik işlemi zarar meydana getirir. Özellikle pahalı olan nadide halıların yıkanması profesyonellik ister.

Tüm Yönleriyle Halı Yıkama Hizmeti Veren Firmalar

Halılar evlerimizin en sık kullanılan ve en çok kirletilen eşyalarından biridir. Kir, toz ve diğer [...]

Nilüfer’deki Her Semte Hizmet: Safir Halı Yıkama’nın Kapsamlı Hizmet Ağı

Nilüfer, zengin kültürel yapısı ve hızla gelişen yapılarıyla Bursa’nın önemli semtlerinden biridir. Safir Halı Yıkama, [...]

Safir Halı Yıkama: Evinizden Evinize

Halı temizliği, ev hijyeninin temel unsurlarından biridir. Safir Halı Yıkama, Bursa’nın her yerine sunduğu profesyonel [...]

Akçalar Halı Yıkama Hizmeti Bursa, Nilüfer

Akçalar, Bursa’nın Nilüfer ilçesinde, şehir merkezine biraz uzak bir konumda bulunmasına rağmen, halı temizliği konusunda [...]

Safir Halı Yıkama Hizmetleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Halılarım ne kadar sürede temizlenir ve geri getirilir? Halılarınız genellikle 3 gün içinde temizlenir ve [...]

Taşınırken Halıların Yıkanarak Temizlenmesi Neden Gerekli?

Taşınma süreci ciddi anlamda yorucu ve çetrefilli olabilir. Özellikle halıların taşınması bu süreçte büyük bir [...]

Halı Yıkama Makine Teknolojileri

Her tip halıyı yıkayabilen teknolojik makineler Otomatik Halı Yıkama Makinaları yeni nesil teknoloji ürünlerinde yer [...]