Hayatta ev temizliğinden çok daha eğlenceli ve ilginç şeyler var, ancak evler bir şekilde temizlenmek durumunda. Elektrikli süpürge ve temizlik bezleri ile vaktinizi boşa harcamamanız için size hızlı temizlik ipuçları vereceğiz. Zamanınız sevdiklerinize kalsın.

Başlamadan önce temizlik araçlarına ve temizleyicileri kolay erişebileceğiniz noktalarda bulundurmayı unutmayın. Elektrikli süpürge ararken motivasyonunuzu ve gücünüzü kaybetmeyin. Temizlik malzemelerini ve cihazlarını kolay bir yerde saklayın.

Müzik, daha hızlı hareket etmenize yardımcı olacaktır. Temizlik yaparken ruh halinizi daha iyi bir moda sokan ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayan hızlı ve ritmik şarkılar dinleyin. Muzik, daha hızlı hareket etmenize ve motivasyonunuzu artırmanıza yardımcı olacaktır.

ev temizliği
Safirhalı yıkama, koltuk yıkama, nilüfer bursa

En sinir bozucu lekelerle başlayın.

En çok temizliğe ihtiyacı olan oda ile temizlemeye başlayın. Sona en tatsız kısmı bırakırsanız, muhtemelen en çok rahatsızlık yaşayacaksınız ve iyi moraliniz bozulacak. Başlangıçta en tatsız görevi bitirdikten sonra, diğer her şey sizin için daha kolay olacak.

Temizlenmesi gerekmeyen şeyleri temizlemek için zaman kaybetmeyin.
Tozlu ve ciddi temizlik gerektiren eşyaları temizleyin. Temizleyici maddeleri ve havaya karışan tozları teneffüs etmeyin.

Zamanında temizleme önemlidir. Pişirme sırasında ocak kirlenirse, derhal temizleyin. Oyun sırasında çocuklar yere meyve suyu dökerse, hemen temizleyin. Bu yaklaşım, uzun vadede zamandan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olacaktır.

Çok fazla deterjan kullanmayın! Özellikle halı temizliğinde daha temiz olması için daha fazla deterjan kullanılır. Ancak, bunun hoş olmayan sonuçları olabilir. Fazla deterjan bazı tür halı yüzeylerinin aşınmasına neden olabilir. Ayrıca leke yapabilir. Bazı temizleyicilerin anında etkisini göstermediğini, ancak kiri çıkarmak için bırakılması gerektiğini unutmayın. Bu nedenle her zaman temizleyicilerin kullanım talimatlarını okuyun.

Soda ve sirke mükemmel temizleme özelliklerine sahiptir ve tamamen zararsızdır. Ayrıca ucuzdurlar, bu da onları deterjanlara katmak için iyi bir nedendir. Kuru temiziğe elektrikli süpürge ile başlayın, ardından ıslak temizlemeye geçin, böylece toz ve kir yayılmaz.

Temizlikle tek başınıza uğraşamıyorsanız biz her zaman buradayız. Bursa halı yıkama servisi olarak, halılarınızın hijyenik ve derinlemesine temizliğine ek olrak, yerinde koltuk yıkama, perde yıkama ve ofis halı temizleme hizmetlerini %100 temizlik garantisi ile veriyoruz.

Yün ve İpek Halılar Arasındaki Farklar Nelerdir?

Yün ve İpek Halılar arasında seçim yapmaya mı çalışıyorsunuz? Her iki halı tipinde de harika seçenekler [...]

Halının Ömrü Nasıl Uzatılır

Hepimiz biliyoruz ki, mükemmel görünümlerine rağmen, halılar çeşitli kirleticiler için bir yuva gibidir. Uygun temizlik [...]

Halının Deseni Dokuyanın Gönlünün Resmidir

Her evin, ofisin veya otelin atmosferini önemli ölçüde etkileyen şeylerden biri halılardır. Halılar, mekana sıcaklık, [...]

Halı, Koltuk Yıkama Fiyatları

Bursa’nın %100 temizlik garantili halı yıkama firması olarak halı yıkama fiyatlarımız ve fiyatlarımıza etki eden [...]

Ev Temizliğinin Başlangıç Noktası “Halı Yıkama”

Bursa Safir Halı Yıkama’nın endüstriyel yöntemlerle halı yıkama ve özel, hassas halıların yıkanması ile ilgili [...]

Halı Yıkama Pratik Çözüm

Halılarda meydana gelen mikroorganizma özelliğine sahip akarlar, düzenli halı yıkama temizlik işlemi ile ortadan kaldırılabilir. [...]

Nilüfer’deki Her Semte Hizmet: Safir Halı Yıkama’nın Kapsamlı Hizmet Ağı

Nilüfer, zengin kültürel yapısı ve hızla gelişen yapılarıyla Bursa’nın önemli semtlerinden biridir. Safir Halı Yıkama, [...]

Dünyanın En Pahalı Halısı

Dünyanın en pahalı halısı İpek İsfahan Halısıdır, ancak bu makalede en pahalı 10 halıya da [...]